Zavřít reklamu

Samsung se svou novou vlajkovou řadou Galaxy S23 představil nadstavbu One UI 5.1. Nová verze One UI přináší některé zajímavé novinky. Nyní, když někteří zákazníci začali dostávat své přeobjednané kusy Galaxy S23, korejský obr plánuje rozšířit One UI 5.1 na další zařízení Galaxy, a to ještě tento měsíc.

Podle kanadského mobilního operátora Fido vydá Samsung aktualizaci s One UI 5.1 22. února pro telefony řady Galaxy S22 a skládačky Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4. Pokud jsou tyto informace správné, update vyjde na tato zařízení i na dalších trzích. I když Samsung to zatím neoznámil, nová verze One UI by mohla dorazit na všechny telefony, které dostaly aktualizaci s One UI 5.0.

Nadstavba One UI 5.1, vycházející z Androidu 13, přináší různé nové funkce, včetně snazšího způsobu výběru mezi dvěma selfie barevnými profily, rychlejšího přístupu k aplikaci Expert RAW na kompatibilních zařízeních, sdíleného rodinného alba v Galerii, vylepšené funkce Remaster nebo možnosti uložit snímky obrazovky do vlastní složky. Kromě toho přináší také AR emotikony pro tři tváře na fotce, nový bateriový widget (se dvěma rozvrženími), vylepšený widget počasí, funkci Multi Control mezi notebooky Galaxy Book a smartphony a tablety Galaxy a v neposlední řadě vylepšenou správu oken v režimu DeX.

Dnes nejčtenější

.