Zavřít reklamu

Samsung je známý propagací svých „velkých“ novinek pomocí inovativních marketingových technik. Korejský obr se připravuje na představení své příští vlajkové řady Galaxy S23, kterou představí již za několik dní, a za tímto účelem v Itálii vytvořil úchvatnou 3D projekci.

Samsung v Miláně na svou budovu zvanou Samsung District nainstaloval působivě vypadající 3D videoprojekční systém. Celá budova nyní ukazuje 3D obrázky, a jak můžete vidět na videu níže, společnost se v projekci soustředí na fotoaparát Galaxy S23, konkrétně na výkon zoomu a fotoaparátu v noci, přičemž používá slogan „připravte se na rozsvícení noci“. Projekce vypadá vskutku impozantně.

Řada Galaxy S23, zahrnující modely S23, S23+ a S23 Ultra, bude podle dostupných úniků disponovat přetaktovanou verzi čipsetu Snapdragon 8 Gen 2, displejem Dynamic AMOLED 2X s velikostí 6,1, 6,6 a 6,8 palců a 120Hz obnovovací frekvencí, schopností natáčet videa v rozlišení 8K při 30 fps a 12MPx selfie fotoaparátem. Oproti řadě Galaxy S22 podle všeho nepřinese zásadní vylepšení (tím největším by měl být 200MPx fotoaparát u nejvyššího modelu).

Samsung kromě nové vlajkové řady 1. února představí i novou řadu notebooků Galaxy Book3, která by měla sestávat z modelů Galaxy Book3, Galaxy Book3 360, Galaxy Book3 Pro, Galaxy Book3 Pro 360 a Galaxy Book3 Ultra.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.