Zavřít reklamu

Ještě celý jeden týden nás dělí od oficiálního představení nové vlajkové řady telefonů Samsungu, ale víme o nich už prakticky vše. Nyní se můžeme „podívat“ i na Galaxy S23 Ultra video v 8K při 30 snímcích za sekundu. 

Ono „podívat“ je v uvozovkách proto, protože Edwards Urbina plní informacemi o novince jen svůj Twitter, který samozřejmě vkládaná média patřičně komprimuje. Po řadě fotografií publikoval i první ukázky nahrávání videa. První ukazuje 8K video při 30 fps pořízené 200MPx zadním fotoaparátem telefonu Galaxy S23 Ultra. Druhý jeho tweet pak představuje 4K video pří 60 fps.

I přes komprimaci si lze všimnout, že 8K video je plynulejší, než kdyby bylo zachycené v kvalitě 8K při 24 fps, kterou umí Galaxy S22 Ultra. Navíc dynamický rozsah a kvalita zvuku se zdají být také velice dobré. Ostatně i 4K video vykazuje dobrý dynamický rozsah a barvy. Moudřejší ale budeme příští středu, kdy nám Samsung vše oficiálně představí, a ještě více samozřejmě poté, co se k nám novinky dostanou na testování.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.