Zavřít reklamu

Do představení příští vlajkové řady Samsungu zbývá již jen něco přes týden. Z četných úniků z poslední doby o ní víme první poslední, od specifikací a designu po předobjednávky a dostupnost. Proud úniků však, jak se zdá, ne a ne vyschnout. Ten nejnovější tvrdí, že Samsung má v plánu značně vylepšit portrétní Galaxy S23 Ultra videa.

Leaker Ice Universe na své domovské sociální síti Weibo podle webu SamMobile odhalil, že Galaxy S23 Ultra nabídne znatelně lepší kvalitu portrétních videí. Podle něj bude moci telefon nahrávat portrétní videa v rozlišení 4K při 30 fps. Pro srovnání: Galaxy S22 Ultra „to“ dokáže jen v rozlišení FHD při 30 fps.

Galaxy S23 Ultra prý nejen zvýší rozlišení portrétních videí, ale také u nich vylepší separaci pozadí a kvalitu rozostření pozadí. V tuto chvíli není jasné, jestli tato vylepšení budou omezena jen na příští nejvyšší „vlajku“ korejského obra, nebo je dostane i základní a „pluskový“ model. Proč toto Samsung dělá, je zřejmé. Důvodem není nic jiného než sociální sítě.

Ice universe měl kromě toho uvést, že Galaxy S23 Ultra bude mít dobrý systém řízení tepla pro relativně dobrý výkon v dlouhodobé zátěži. Na tomto místě připomeňme, že všechny modely Galaxy S23 na všech trzích světa budou používat přetaktovanou verzi čipu Snapdragon 8 Gen 2. Řada bude uvedena na scénu už příští středu.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.