Zavřít reklamu

Minulý týden jsme vás informovali, že Samsung chystá nové Galaxy Watch a Galaxy Buds2 Pro aktualizace, které těmto zařízením umožní vylepšit zážitek z používání fotoaparátu na smartphonech Galaxy. Nyní začal tyto updaty vydávat.

Nejnovější aktualizace pro řadu Galaxy Watch5 (majitelé Galaxy Watch4 si zatím musejí počkat) nese firmwarovou verzi R900XXU1AWA3 a jako první dorazila do USA. Přináší vylepšené dálkové ovládání fotoaparátu. Když nyní otevřete na Galaxy Watch5 a Watch5 Pro aplikaci Camera Controller, zobrazí se vám nejen náhled fotoaparátu z telefonu a tlačítko spouště, ale nově také úroveň zoomu. Měnit úroveň zoomu můžete gestem oddálení nebo přiblížení prstů či otočením (virtuálního) rámečku.

Pokud jde o nový update pro Galaxy Buds2 Pro, ten přichází s firmwarovou verzí R510XXU0AWA5. Na aktuální vlajková bezdrátová sluchátka korejského obra přináší funkci 360° (tedy prostorového) nahrávání zvuku. Funkci v tuto chvíli podporují pouze skládací smartphony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Podporovat ji budou i nová zařízení Samsungu.

Aktualizace kromě toho přidává novou možnost „Connected device diagnostics“ (Diagnostika připojeného zařízení), která vám umožní zjistit, jestli všechny funkce Galaxy Buds2 Pro fungují tak, jak mají, tím, že vám umožní vyzkoušet každou z nich samostatně. Aby tato funkce fungovala, musejí být aplikace Samsung Members a Galaxy Wearable aktualizovány na nejnovější verze.

Galaxy Watch koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.