Zavřít reklamu

Samsung oznámil, že hodinky řad Galaxy Watch4 a Watch5 a sluchátka Galaxy Buds2 Pro brzy dostanou nové aktualizace. Ty těmto zařízením umožní vylepšit zážitek z používání fotoaparátu na telefonech Galaxy.

Po nové aktualizaci budou sluchátka Galaxy Buds2 Pro podporovat 360° nahrávání zvuku, což vám umožní přidat pohlcující zvuk k videoobsahu, který pořídíte prostřednictvím telefonu Galaxy. Aplikace na dálkové ovládání fotoaparátu na hodinkách řad Galaxy Watch4 a Watch5 novým updatem získá funkci zoomu.

Funkce 360° nahrávání zvuku zachytí zvuk na video přesně tak, jak jej slyšíte ve skutečnosti. To znamená, že budete moci nahrávat videa s vysoce kvalitním realistickým zvukem bez nutnosti mít drahé profesionální audio vybavení.

360° nahrávání zvuku je první funkcí v rámci řady Galaxy, která používá standard Bluetooth LE Audio. Kromě toho umožňuje binaurální (obouušní) nahrávání zvuku na Galaxy Buds2 Pro tím, že současně využívá levý i pravý mikrofon. Uživatelé aktuálních vlajkových bezdrátových sluchátek korejského giganta mohou tuto funkci aktivovat, když jsou sluchátka spárována se smartphonem Galaxy, který běží na Androidu13/One UI 5.0 a podporuje LE Audio. To kromě chystaných telefonů Samsungu zahrnuje skládačky Galaxy Z Fold4 a Z Flip4.

Update, který na Galaxy Buds2 Pro zpřístupní 360° nahrávání zvuku, začne Samsung uvolňovat tento týden, aktualizace přinášející na Galaxy Watch4 a Watch5 funkci zoomu fotoaparátu, dorazí příští měsíc.

Galaxy Watch koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.