Zavřít reklamu

Jak se blíží představení řady Galaxy S23, unikají o ní další a další informace. Nejnovějším kamínkem do již téměř kompletní mozaiky jsou její hlavní a exkluzivní on-line barevné varianty.

Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra budou podle leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem SnoopyTech dostupné ve čtyřech hlavních barvách (a potvrzují to ostatně i nedávno uniklé nové rendery): zelené (Botanic Green), krémové (Cotton Flower), fialové (Misty Lilac) a černé (Phantom Black). Kromě toho se budou nabízet (alespoň tedy podle šéfa společnosti Display Supply Chain Consultants Rosse Younga) v dalších čtyřech barevných variantách, a to šedé, světle modré, světle zelené a červené. Tyto barvy však budou s největší pravděpodobností exkluzivní pro on-line obchod Samsungu a dostupné jen v několika zemích.

Vypadá to, že Samsung u modelů S23 a S23+ změnil designový jazyk. Spolu s modelem S23 Ultra by měly mít stejný design zadního fotoaparátu jako Galaxy S22 Ultra. Základní a „pluskový“ model by měl mít plochý displej a zaoblené rohy, zatímco model Ultra bude podle všeho disponovat designem, který je na první pohled nerozeznatelný od jeho „budoucího předchůdce“. Nicméně by na rozdíl od něj mohl mít o něco plošší displej.

Všechny tři telefony by měly dostat do vínku čipset Snapdragon 8 Gen 2 (nebo jeho přetaktovanou verzi), 8/12 GB operační a minimálně 128 GB vnitřní paměti, stereo reproduktory a stupeň krytí IP68. Možná také dostanou ochranné sklo Gorilla Glass Victus 2 nebo satelitní konektivitu. Nejvyšší model se pak bude chlubit 200MPx fotoaparátem. Řada bude uvedena na scénu začátkem příštího měsíce.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.