Zavřít reklamu

Samsung pracuje na tom, aby aplikaci Camera Assistant zpřístupnil pro co nejvíce zařízení. Vyplývá to z příspěvku, který zveřejnil moderátor na komunitním fóru společnosti pro Jižní Koreu.

Samsung aplikaci Camera Assistant spustil loni v říjnu. Jedná se o modul aplikace Good Lock (který je však na ní nezávislý), jenž uživatelům umožňuje přizpůsobit chování nebo nastavení fotoaparátu na hlubší úrovni, než co dovoluje nativní fotoaplikace. V listopadu obdržel aktualizaci, která umožňuje přizpůsobit jeho ikonu barvě tapety telefonu.

Od svého spuštění je však aplikace dostupná pouze na telefonech aktuální vlajkové řady Galaxy S22 a mnoho uživatelů Galaxy požadovalo, aby ji korejský obr zpřístupnil pro jejich zařízení. I když Samsung, jak to vypadá, vzal tuto odezvu v potaz, zatím nezveřejnil, na jaká další zařízení titul dorazí, ani kdy se tak stane. Mohl by to nicméně být telefon Galaxy S21 Ultra a skládačky Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, jelikož z velké části sdílejí stejné specifikace fotoaparátu.

Je třeba také upozornit, že aplikace není stále zdaleka oficiálně dostupná všude, což se týká i Česka. Je však možné si ji stáhnout prostřednictvím alternativních zdrojů, jako je například APKMirror.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.