Zavřít reklamu

Před pár týdny představená aplikace Samsungu pro pokročilé focení Camera Asisstant dostala novou aktualizaci. Ta přináší dynamickou ikonu kompatibilní s designovým jazykem Material You, což znamená, že hlavní barva aplikace se přizpůsobí tapetě, již jste si vybrali na svém telefonu Galaxy.

Aplikace v nové verzi 1.0.00.5 je nyní dostupná prostřednictvím obchodu Galaxy Store. Bohužel to zdaleka neplatí o všech zemích světa, včetně Česka, je však možné si ji stáhnout z alternativních zdrojů (např. z APKMirror, tam je však dostupná jen starší verze). Důležité je podotknout, že aplikaci v tuto chvíli podporují pouze telefony řady Galaxy S22 běžící na Androidu 13/One UI 5.0 (v budoucnu by se však podpora měla rozšířit na další zařízení Galaxy).

Aplikace, kterou vyvinul tým stojící za populární modulární aplikací Good Lock (na které je ovšem nezávislá), nabízí různá pokročilá nastavení pro nativní aplikaci fotoaparátu. Umožňuje mimo jiné zvýšit rychlost závěrky, zapnout či vypnout automatické HDR, začít natáčet videa ve fotorežimu nebo nastavit si počet snímků, které mají být pořízeny v režimu časovače. Samsung má kromě této ještě jednu aplikaci pro pokročilá nastavení fotoaparátu, a to Expert RAW, která v minulých dnech také obdržela nový update.

Dnes nejčtenější

.