Zavřít reklamu

Není to ani jeden den, kdy by nepřišly nějaké nové informace ohledně připravované řady Galaxy S23. Pokud to půjde tímto tempem dále, ještě před Vánoci budeme vědět o chystaných novinkách už vše. Aktuální únik se týká baterií. 

Podle serveru GalaxyClub bude Galaxy S23+ vybaven baterií s kapacitou 4 700 mAh, která je o 200 mAh větší než baterie v Galaxy S22+. Je tedy sice větší, ale pořád je menší než ta v telefonech střední třídy, kterým Samsung dává 5 000 mAh, což je trochu s podivem. Galaxy S23 Ultra si však baterii právě s kapacitou 5 000 mAh zachová, stejně jako předchozí Ultry. Kapacita baterie základního modelu Galaxy S23 zatím zůstává tajemstvím, i když můžeme předpokládat, že i zde dojde k mírnému navýšení podobně jako u Galaxy S23+. Aktuální model má 3 700 mAh, což ale také vychází z jeho menší velikosti, kterou udává 6,1“ displej.

GalaxyClub také uvádí, že Samsung se u Galaxy S23 a Galaxy S23+ bude držet 12MPx ultraširokoúhlého fotoaparátu, a pokud bychom měli hádat, totéž bude pravděpodobně platit i pro Galaxy S23 Ultra. Ne že bychom se tomu ale divili – Samsung pravděpodobně zaměří veškerou svou pozornost na masivní 200MPx fotoaparát, který by měl být umístěn na zadní straně nejvybavenějšího Ultra modelu.

Očekává se, že řada Galaxy S23 bude představena na začátku roku 2023. Podle nedávných zvěstí by Samsung mohl představení posunout o tři týdny oproti řadě Galaxy S22, ačkoli přesné datum oznámení společnost pravděpodobně neodhalí dříve než za měsíc či dva. Musíme si také počkat na to, jak Samsung své chytré telefony řady Galaxy S23 nacení. Skládací vlajkové lodě Samsungu pro rok 2022 stojí na hlavních trzích víceméně stejně jako jejich předchůdci, ale vzhledem k současné ekonomické situaci nemusí být pro společnost snadné udržet cenovky svých dalších vlajkových smartphonů beze změny a může tak následovat zdražování po vzoru Applu a jeho iPhonů 14.

Galaxy S22 Ultra koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.