Zavřít reklamu

I když do představení příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S23 zbývá podle všeho ještě minimálně několik měsíců, o jednotlivých modelech z různých úniků již leccos víme. Nyní do éteru pronikly vůbec první rendery základního a „pluskového“ modelu a odhalily poměrně zásadní designovou změnu.

Z renderů, které zveřejnil web Smartprix a Digit, vyplývá, že Galaxy S23 a S23+ budou mít odlišný design zadního fotoaparátu. Ten je nyní podobný Samsungu Galaxy S22 Ultra, tj. chybí zde fotomodul a čočky fotoaparátu jsou samostatné (a tedy vystupují z těla). Pokud jde o přední stranu, ta je od Galaxy S22 a S22+ prakticky nerozeznatelná. Opět zde máme plochý displej s kruhovým průstřelem a jednotnými tenkými rámečky.

Galaxy S23 by si jinak měl zachovat stejnou velikost displeje, tedy 6,1 palců, a být o něco větší a širší než S22. To samé platí o Galaxy S23+ (ten si má zachovat 6,6palcový displej). Oba modely (i ten nejvyšší, tedy Ultra) bude podle všeho pohánět čip Snapdragon 8 Gen 2 nebo Exynos 2300 a S23 bude mít údajně o něco větší baterii. Příští vlajková řada korejského obra bude velmi pravděpodobně představena v lednu nebo únoru příštího roku.

Telefony Galaxy S22 koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.