Zavřít reklamu

Zákazníci vždy ocení větší výdrž baterie. Je to jedna z oblastí, kde je vždy prostor pro zlepšení, bez ohledu na zařízení. Nyní se v éteru objevila zpráva, podle níž Samsung zvažuje zvýšit kapacitu baterie u základního modelu své příští vlajkové řady Galaxy S23.

Podle webu SamMobile citujícího korejský server The Elec bude mít standardní model Galaxy S23 o 5 % vyšší kapacitu baterie než Galaxy S22. Vzhledem k tomu, že Galaxy S22 má baterii s kapacitou 3700 mAh, u jeho nástupce by to mělo být kolem 3900 mAh. V tuto chvíli není jasné, jestli dojde ke zvýšení kapacity baterie také u modelů S23+ a S23 Ultra, i když některé spekulace z poslední doby naznačují, že příští Ultra bude mít stejnou kapacitu jako ta letošní, tedy 5000 mAh.

Pokud jde o „pluskový“ model S23, jeho baterie nedávno získala certifikaci korejského regulátora. Ani ta, ani přiložená fotografie však neodhalily, jakou kapacitu bude mít. Připomeňme, že u Galaxy S22+ je to 4500 mAh. I zde by tak byl prostor pro jisté navýšení.

Do představení příštích vlajkových modelů korejského smartphonového obra zbývá ještě hodně času, podle všeho se tak stane začátkem příštího roku. Podle dostupných úniků se od letošních modelů – alespoň tedy zvenčí– nebudou prakticky lišit.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.