Zavřít reklamu

Už je to několik týdnů, co Samsung spustil beta program z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0. Před pár dny začal na řadu Galaxy S22 vydávat druhou betaverzi. Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že stabilní verze nadstavby dorazí v říjnu či listopadu, a nyní do éteru proniklo údajné přesné datum.

Podle korejského leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem SuperRoader bude aktualizace s ostrou verzí nadstavby One UI 5.0 na telefony Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra vydána buď 17., nebo 19. října. Do té doby by měl Samsung stihnout vydat ještě několik betaverzí. Ty by měly být kromě modelů aktuální vlajkové řady uvolněny na další zařízení (podle všeho půjde například o řady Galaxy S21, S20 a Note20, ohebné telefony Galaxy Z Fold3 a Flip3 a jejich nástupce a některé modely střední třídy, jako je Galaxy A53 5G nebo A73 5G).

Připomeňme, že Google měl podle neoficiálních zpráv vydat Android 13 v září, učinil tak však již tento měsíc. Jako první se jej nepřekvapivě dočkaly jeho telefony Pixel.

Dnes nejčtenější

.