Zavřít reklamu

Samsung začal v přijímat předobjednávky pro své nové skládačky Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, chytré hodinky Galaxy Watch5 a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2 Pro hned po jejich představení, většina objednávek se však ke kupujícím samozřejmě ještě nedostala. Pro nové hodinky a sluchátka si však již nyní může každý stáhnout uživatelskou příručku, aby se o nich dozvěděl více.

Redaktorům webu SamMobile se do rukou dostaly manuály pro Galaxy Watch5, Watch5 Pro a Buds2 Pro a podělili se o ně s veřejností. Zájemci se v nich dozvědí o základních i pokročilých funkcích těchto produktů.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro oproti minulé generaci přinášejí delší výdrž baterie a rychlejší nabíjení, větší odolnost, (zatím neaktivovaný) senzor pro měření tělesné teploty nebo novější verzi systému Wear OS a nadstavby One UI Watch. Galaxy Buds2 Pro mají zase kompaktnější design, účinnější ANC (potlačení okolního hluku), podporu 24bitového Hi-Res zvuku, delší výdrž baterie (ovšem jen s pouzdrem; konkrétně o hodinu déle, tedy 29 hodin) či novější verzi Bluetooth (5.3). Manuál pro hodinky stahujte zde, pro sluchátka tady.

Galaxy Buds2 Pro předobjednáte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.