Zavřít reklamu

Galaxy Unpacked nepatřilo jen ohýbacím zařízením Samsungu, ale i jeho nositelnostem, Galaxy Watch5 tak musely doplnit i Galaxy Buds2 Pro. U TWS sluchátek toho není moc co zdokonalovat, i tak to ale společnost dokázala. Tím hlavním tak může být zmenšení rozměrů, díky čemuž sluchátka padnou lépe do uší, a to aniž by utrpěla výdrž.

Galaxy Buds2 Pro tedy podporují špičkový 24bit Hi-Fi zvuk, mají inteligentní ANC, které detekuje to, že mluvíte a automaticky se vypne (a po další detekci, kdy nepozná váš hlas, se opět zapne), 360stupňové audio nebo krystalicky čistou kvalitu hlasových hovorů. Umí vás upozornit na protažení krčních svalů a páteře při dlouhé době nečinnosti, a také podporují Auto Switch i v případě televizí.

Celkově se o 15 % zmenšily, takže snad konečně padnou už do každého ucha. Výdrž ale zůstala stejná, i když kapacita pouzdra narostla na 500 mAh. Vydrží tak 5 hodin se zapnutým ANC, 8 bez něho, a pouzdro dodá šťávu na dalších 18 či 29 hodin. Pořád platí IPX7 pro sluchátka (ne pro pouzdro) a novinkou je i Bluetooth ve verzi 5.3.

Sluchátka budou ve třech barevných provedeních, tedy bílé, šedé a fialové, kdy vás vyjdou na 5 699 Kč. Pokud si je předobjednáte do 25. srpna včetně, dostanete jako bonus bezdrátovou nabíjecí podložku EP-P2400TBEGEU. 

Galaxy Buds2 Pro předobjednáte například zde

Dnes nejčtenější

.