Zavřít reklamu

Globálně populární chatovací aplikace WhatsApp v poslední době přinesla řadu užitečných novinek, jako např. zdvojnásobení limitu skupinových konverzací, přenášení historie chatů z Androidu na iPhone nebo možnost odpovídat na zprávy všemi emotikony. Kromě toho v současnosti testuje např. možnost skrýt online status uživatelů nebo k němu přidávat hlasové zprávy. Nyní vyšlo najevo, že chystá další novou funkci, která umožní správcům skupin mazat zprávy pro všechny.

Novou funkci momentálně testuje vybraný okruh betatesterů a byla objevena v betaverzi WhatsAppu 2.22.17.12. Konkrétně ji objevil na něj specializovaný web WABetaInfo. Podle něj by funkce mohla být brzy dostupná pro všechny uživatele. Pomocí ní bude moci správce skupiny mazat jakoukoli zprávu pro všechny. Jinými slovy, když správce smaže jakoukoli zprávu, členové skupiny budou moci vidět, že správce smazal zprávu odeslanou jiným členem skupiny.

WhatsApp momentálně testuje další novinku, jíž je chatbot, který bude uživatele upozorňovat na nové funkce aplikace. Kromě toho jim bude poskytovat tipy a triky, jak zlepšit jejich uživatelskou zkušenost s ní.

Související články

Dnes nejčtenější

.