Zavřít reklamu

V globálně populárním „kecálkovi“ WhatsApp jsou nyní dostupné větší konverzační skupiny. Tato funkce se původně objevila v květnové betaverzi, nyní ji ale začali dostávat všichni uživatelé. Nová aktualizace konkrétně zvyšuje maximální počet účastníků skupinových konverzací z 256 na 512.

Nejnovější update pro WhatsApp, který objevil na něj specializovaný web WaBetaInfo, je vydáván ve fázích. Pokud jste jej ještě neobdrželi, měl by se vám zpřístupnit během příštích 24 hodin.

Nová funkce je dostupná jak pro mobilní verze (tedy pro systémy Android a iOS), tak webovou verzi aplikace. Uživatelé, kteří spravují skupiny, nebudou muset pro dosažení nového limitu 512 účastníků dělat nic navíc. Jakmile uživatelé WhatsApp aktualizují na nejnovější verzi, jejich skupiny by měly mít dvojnásobný počet členů.

Jiné betaverze WhatsAppu z poslední doby naznačují, že by mohl také dostat možnost upravovat zprávy nebo posílat soubory o velikosti až 2 GB. Nedávno začala aplikace zavádět uživateli dlouho poptávanou funkci, a to emoji reakce na zprávy.

WhatsApp v Google Play

Dnes nejčtenější

.