Zavřít reklamu

Uživatelé komunikační platformy WhatsApp mohou nově reagovat na zprávy pomocí všech dostupných emotikonů. Meta tak rozšířila oblíbenou funkci a lidé budou moci reagovat na zprávy pomocí celé škály emotikonů. Zatím byly v chatu dostupné reakce pomocí palce nahoru, srdíčka, emotikonu prosím, smějícího, překvapeného a plačícího smajlíku.

Jen dva měsíce po uvedení rychlých reakcí přichází společnost Meta s jejich rozšířením. Uživatelsky oblíbená funkce nově nabídne reakce všemi emotikony. Novinka je zatím dostupná pouze pro uživatele mobilních telefonů, reakce by ale měly být brzy dostupné také pro verzi na desktopové aplikaci. Šéf společnosti Meta Mark Zuckerberg ve facebookovém statusu oznámil, že mezi jeho nové oblíbené reakce patří třeba emotikon hranolek, surfu nebo pěsti.

Uživatelé aplikace budou mít možnost vybrat si pro jednotlivé emotikony i z důvodu 100% korektnosti různé odstíny pleti. Stejně jako osobní chaty a hovory jsou i reakce ve službě WhatsApp zabezpečeny koncovým šifrováním.

WhatsApp v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.