Zavřít reklamu

Globálně populární chatovací platforma WhatsApp přišla v poslední době s mnoha užitečnými novinkami, jako je například možnost posílat soubory až do velikosti 2 GB, možnost přidat do skupinového chatu až 512 lidí, podpora až 32 lidí ve videochatu nebo funkce Komunity. Nyní vyšlo najevo, že se pracuje na nové funkci, která uživatelům umožní skrýt jejich online status.

Novou funkci objevil na WhatsApp specializovaný web WABetaInfo, který sdílel i příslušný obrázek z verze pro iOS. Je nanejvýš pravděpodobné, že funkci dostane i verze pro Android (a možná také webová verze).

 

Funkce má podobu nové položky v nabídce Naposledy (v rámci Nastavení), která představuje dva způsoby, jak vás mohou ostatní uživatelé vidět. Je zde původní možnost, kdy je váš online stav vždy viditelný všem, nebo jej můžete nastavit tak, aby odpovídal vašemu nastavení Naposledy. To znamená, že jej můžete efektivně omezit na kontakty, vybrané kontakty, nebo jej neumožnit vidět nikomu.

Skrytí online stavu bude jistě vítanou možností pro uživatele, kteří svůj naposledy viděný status již uchovávají v tajnosti, a nová funkce jim konečně umožní přejít do úplně utajeného režimu. Funkce je v současnosti ve vývoji a v tuto chvíli není jasné, kdy bude vypuštěna do světa (ještě není dostupná ani v betaverzi aplikace).

Dnes nejčtenější

.