Zavřít reklamu

Do představení příštích ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 zbývá podle všeho již jen několik málo týdnů, takže můžeme očekávat zvýšený přísun úniků různých informací. S jedním takovým nyní přišel web 91Mobiles. Konkrétně zveřejnil oficiální rendery příštího Flipu, které jej ukazují z profilu.

Na první pohled bychom si Flip4 mohli splést s „trojkou“, nicméně po důkladnějším prozkoumání přece jen objevíme několik (byť ne velkých) rozdílů. Jedním z nich jsou o trochu větší tlačítka či o něco méně zúžené tělo směrem ke koncům. Kromě toho se zdá, že telefon má o něco užší kloub a že ten se nachází blíže displeji. To však může být jen optická iluze, protože na nedávno uniklých fotkách vypadal kloub prakticky nezměněn. Obrázky jinak telefon ukazují v barvě Bora Purple, o které jsme nedávno slyšeli v souvislosti s řadou Galaxy S22.

Galaxy Z Flip4 bude podle dostupných úniků disponovat 6,7palcovým vnitřním displejem se 120Hz obnovovací frekvencí a minimálně 2palcovým vnějším zobrazovačem, čipsetem Snapdragon 8+ Gen 1, až 512 GB interní paměti, dvojitým fotoaparátem s rozlišením 12 MPx, baterií s kapacitou 3700 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25W a méně viditelnou rýhu na ohebném displeji. Softwarově má běžet na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.1.1. Údajně se bude prodávat za 999 dolarů (asi 24 700 Kč).

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.