Zavřít reklamu

Nedávno jsme vás informovali, že Galaxy Z Fold4 by měl mít na ohebném displeji méně viditelnou rýhu. Nyní se v éteru objevila informace, že by jej v tomto ohledu mohl následovat i Galaxy Z Flip4, který by měl zároveň disponovat vylepšeným kloubem.

Podle respektovaného leakera Ice universe bude rýha na ohebném displeji čtvrtého Flipu „mnohem mělčí“. Jak naznačují čerstvě uniklá pouzdra třetích stran, telefon by měl také mít kompaktnější a tenčí kloub. Jak přesně tenčí kloub vylepší uživatelskou zkušenost, není jasné, možná však bude mezera mezi oběma polovinami zařízení menší. Leaker také odhalil zajímavou informaci o příštím Foldu. Ten podle něj bude vážit jen 254 g, o 17 g méně než „trojka“.

Galaxy Z Flip4 by měl jinak dostat do vínku čip Snapdragon 8+ Gen 1, o něco větší sekundární displej, 6,7palcový ohebný displej s obnovovací frekvencí 120 Hz (zde by oproti předchůdci změna být neměla), baterii s kapacitou 3400 nebo 3700 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení a údajně se bude nabízet ve čtyřech barvách. Spolu se čtvrtou generací Foldu bude podle všeho uveden na scénu v srpnu nebo září.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.