Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek asi víte, Motorola pracuje na nové generaci svého ohebného véčka Razr (oficiálně by se mělo nazývat Moto Razr 2022). Před pár týdny unikly jeho první fotografie a nyní je společnost oficiálně ukázala v Číně.

Z fotografií, které z akce zveřejnil šéf společnosti Lenovo Mobile China Chen Jin, vyplývá, že příští Razr bude mít oproti svým dvěma předchůdcům zaoblenější rohy, méně výraznou bradu, větší vnější displej a dvojitý fotoaparát. Celkově lze říci, že designem bude nápadně připomínat „ohýbačku“ Samsung Galaxy Z Flip3.

Moto Razr 2022 bude podle dostupných úniků disponovat 6,7palcovým AMOLED displejem a obnovovací frekvencí 120 Hz, 3palcovým vnějším zobrazovačem, 50MPx hlavním fotoaparátem a 13MPx „širokáčem“, čipsetem Snapdragon 8+ Gen 1 a až 12 GB operační a až 512 GB interní paměti. Oproti svým předchůdcům tak bude vlajkovou lodí, která bude přímo konkurovat čtvrtému Flipu. Dostupný by měl být v jedné barvě, a to černé. V Evropě bude údajně stát 1 149 eur (zhruba 28 tisíc Kč). Představen by měl být, alespoň tedy v Číně, ještě tento měsíc.

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.