Zavřít reklamu

Aktuální vlajková řada Samsungu Galaxy S22 je tu s námi téměř půl roku, jeho marketingová kampaň pro ni se však očividně nezastavila. Podle nového úniku by totiž mohla brzy dostat novou barevnou variantu.

Galaxy S22 a S22+ by již brzy mohly být nabízeny v nové fialové barevné variantě s názvem Bora Purple. Nová fialová barevná varianta bude podle renderů zveřejněných webem WinFuture pokrývat rám i modul s fotoaparáty (u světle fialové varianty známé z Galaxy S21 je rám a modul telefonů vyvedený ve zlaté barvě). Pokud je vám název Bora Purple povědomý, nemýlíte se. Začátkem týdne jsme totiž informovali, že ve stejné barvě bude od 15. července dostupný i nejvyšší model řady, tedy S22 Ultra.

Detaily o dostupnosti nové barvy v tuto chvíli nejsou známy a teprve se uvidí, jestli se bude nabízet po celém světě, nebo pouze na vybraných trzích (upoutávku na S22 Ultra v nové barvě zveřejnila indonéská pobočka Samsungu, což naznačuje spíše omezenou dostupnost). Jisté jen je, že půjde též o online exkluzivní barvu.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.