Zavřít reklamu

Aktuálně nejvybavenější vlajkový smartphone Samsungu Galaxy S22 Ultra by mohl brzy dostat novou exkluzivní barevnou variantu. Alespoň tedy na některých trzích.

Samsung se chystá vypustit své stávající exkluzivní barevné varianty (tedy Sky Blue, Red a Graphite) koncem týdne na indonéský trh. Důležitější však je, že příslušná upoutávka naznačuje, že tyto barvy doprovodí nová, a to s odstínem fialové.

Tato nová barva se bude údajně nazývat Bora Purple. Ve stejné barevné variantě by měla být dostupná i sluchátka Galaxy Buds Pro 2 (nebo Galaxy Buds2 Pro, jak tvrdí známý leaker Roland Quandt). Připomeňme, že standardní a „pluskový“ model Galaxy S22 již podobnou barevnou variantu (konkrétně světle fialovou) mají, přičemž se nejedná o exkluzivní barvu. Dodejme, že Galaxy S22 Ultra se kromě tří zmíněných exkluzivních barev nabízí ještě ve čtyřech standardních, a sice černé, bílé, burgundové a zelené.

V tuto chvíli není známo, jestli nová barva pro Galaxy S22 Ultra bude dostupná i na mezinárodních trzích. Snad se to dozvíme již brzy.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.