Zavřít reklamu

Samsung v minulosti spolupracoval s různými značkami, aby přinesl speciální edice svých smartphonů, chytrých hodinek a bezdrátových sluchátek. Nyní se spojil se světoznámým výrobcem kávy Starbucks, aby přinesl speciální edici pouzder pro Galaxy S22 a Galaxy Buds 2.

Samsung představil speciální ekologická pouzdra Starbucks pro telefony řady Galaxy S22 a sluchátka Galaxy Buds 2. Téměř všechna pouzdra jsou vyrobena ze silikonu a mají na sobě logo Starbucks buď v bílé nebo zelené barvě. Všechna pouzdra jsou také vyvedena buď v bílé nebo v odstínech zelené barvy. Jedná se tedy o jasně odkazující vzhled právě k řetězci kaváren.

Kromě standardního designu pouzdra pro sluchátka Galaxy Buds 2 navrhly Samsung a Starbucks pouzdro ve tvaru hrnku na kávu s obrázkem latte artu ve tvaru srdce na vrchu. Jedno z pouzder pro Galaxy S22 pak vychází z krytu Samsungu Silicone Cover With Strap. Pouzdra s motivem Starbucks se začnou v Jižní Koreji prodávat od 28. června. Dostupná budou prostřednictvím tamního online obchodu Naver. V tuto chvíli není známo, jestli se dostanou na další trhy, není to však příliš pravděpodobné.

Sluchátka Galaxy Buds koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.