Zavřít reklamu

Jen krátce poté, co do éteru pronikly první fotografie jedné z příštích „skládaček“ Samsungu Galaxy Z Flip4, unikly snímky jejích baterií. Potvrzují některé dřívější úniky, že jejich kapacita bude oproti „trojce“ podstatně vyšší.

Galaxy Z Flip4 bude pohánět dvojice baterií, které bude vyrábět divize korejského obra Samsung SDI. První baterie má jmenovitou kapacitu 2555 mAh, zatímco druhá 1040 mAh. Dohromady tedy jejich jmenovitá kapacita činí 3595 mAh, kterou by Samsung mohl oficiálně uvádět jako typickou kapacitu kolem 3700 mAh. Oproti třetímu Flipu jde o nárůst o 400 mAh, což rozhodně není zanedbatelné. V této souvislosti dodejme, že podle předchozích úniků se baterie „čtyřky“ bude nabíjet výkonem 25 W (u Flipu3 je to pouhých 15 W).

Galaxy Z Flip4 by jinak měl do vínku dostat čipset Snapdragon 8+ Gen 1, 8 GB operační a až 512 GB vnitřní paměti, větší vnější displej, stupeň krytí IPX8, tenčí a kompaktnější tělo či méně viditelnou rýhu na ohebném displeji. Očekávat rovněž můžeme podporu 5G, Wi-Fi 6, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů nebo stereo reproduktory. Spolu s další chystanou „ohýbačkou“ Samsungu Galaxy Z Fold4 bude čtvrtá generace Flipu pravděpodobně představena v srpnu.

Telefony Samsung Galaxy Z můžete koupit například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.