Zavřít reklamu

První Galaxy Z Flip měl maličký 1,06palcový vnější displej, který v praxi nebyl moc použitelný. Nedokázal totiž správně zobrazovat ani běžné notifikace. Samsung situaci napravil u třetího Flipu, který vybavil podstatně větším 1,9palcovým displejem. Ten už tak dokáže zobrazovat mnohem více obsahu a je v praxi i docela dobře použitelný. U jeho nástupce se již nějakou dobu spekuluje, že jeho displej bude ještě větší, a to nyní potvrdil známý insider v oblasti mobilních displejů.

Podle Rosse Younga, který je jinak šéfem společnosti Display Supply Chain Consultants (DSCC), bude velikost vnějšího zobrazovače Flipu4 začínat dvojkou. Pokud se jeho informace potvrdí (což je více než pravděpodobné, neboť má informace z první ruky), bude to oproti „trojce“ značné vylepšení. Větší externí displej by znamenal, že uživatelé nebudou své „skládačky“ muset otevírat tak často. Efekt by to tak mělo i v prodloužení životnosti kloubu, ale také v tom, že se uživatelé z vnějšího displeje dozví maximum možných informací.

O čtvrté generaci Flipu toho stále víme jen velmi málo. Podle neoficiálních zpráv jej bude pohánět chystaný vlajkový čip Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1+ a od svého předchůdce by se neměl celkově příliš lišit. Spolu se čtvrtým Foldem bude uveden na scénu pravděpodobně v srpnu nebo září.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.