Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Motorola pracuje na třetí generaci svého ohebného véčka Razr, který by měl být představen někdy v létě. Nedávno unikly jeho první snímky a nyní tu máme jeho první krátké video, které potvrzuje nový design (zjevně inspirovaný chystanou „ohýbačkou“ Samsungu Galaxy Z Flip4) a fotoaparát.

Razr 3 (jde o neoficiální název) má v krátkém videu, který zveřejnil leaker Evan Blass, OLED displej s nahoře uprostřed umístěným kruhovým výřezem a poměrně silnými rámečky. Má také do zapínacího tlačítka integrovanou čtečku otisků prstů, duální fotoaparát a oproti předchozím modelům podstatně větší vnější displej. Jeho vzhled je také celkově hranatější.

Minulé generace Razru disponovaly jedním fotoaparátem, čtečkou otisků prstů umístěnou na zadní straně a jejich selfie kamerka byla zapuštěna do horního rámečku. Je tedy evidentní, že Motorola se u svého nového ohebného véčka inspirovala řadou Galaxy Z Flip.

Nový Razr dostane podle neoficiálních zpráv do vínku před pár dny představený čipset Snapdragon 8+ Gen 1, až 12 GB operační a až 512 GB interní paměti, 6,7palcový vnitřní a zhruba 3palcový vnější displej, 50 a 13MPx zadní a 32MPx přední fotoaparát a samozřejmě podporu 5G sítí. Představen bude údajně v červenci nebo srpnu.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.