Zavřít reklamu

Do éteru pronikly první fotografie jednoho z nejočekávanějších zařízení Samsungu pro letošní rok, ohebného telefonu Galaxy Z Flip4. Vyplývá z nich, že po designové stránce se od svého předchůdce bude lišit jen velmi málo.

Galaxy Z Flip4 na fotografiích zveřejněných twitterovým účtem TechTalkTV vypadá na první pohled téměř stejně jako „trojka“. Jediným trochu patrnějším rozdílem je o něco větší vnější displej, který bude mít podle „zákulisních“ zpráv velikost minimálně 2 palce (u předchůdce to bylo 1,9 palců). Telefon je jinak vyveden v matně šedé barvě, která mu dodává na eleganci.

Galaxy Z Flip4 bude podle neoficiálních informací disponovat nejnovějším špičkovým čipem Qualcommu Snapdragon 8+ Gen 1, 8 GB operační a až dvojnásobnou maximální velikostí vnitřní paměti, baterií s kapacitou 3400 nebo 3700 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W a vylepšeným kloubem, díky kterému by měl mít jeho ohebný displej méně viditelnou rýhu. Spolu s další „ohýbačkou“ Galaxy Z Fold4 a chytrými hodinkami Galaxy Watch5 bude podle úniku z minulého týdne uveden na scénu 10. srpna.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.