Zavřít reklamu

Nedávno se v éteru objevila informace, že chystaná „skládačka“ Samsungu Galaxy Z Fold4 by mohla mít oproti předchůdci o něco širší poměr stran, který by učinil jak ohebný, tak vnější displej použitelnějším. Nyní unikly fotografie údajného pouzdra pro čtvrtý Fold, které tyto spekulace posilují.

Fotografie, které zveřejnil respektovaný leaker Ice universe, ukazují průhledné pouzdro (není jasné, jestli je Samsungu nebo třetí strany) pro Fold4. A skutečně se zdá, že ve srovnání s pouzdrem pro „trojku“ má o něco širší poměr stran. Pokud jde o výřez pro zadní fotoaparát, ten se zdá být stejný jako u pouzdra pro třetí Fold. Celkově by měl být design jeho nástupce velmi podobný s několika drobnými rozdíly.

Galaxy Z Fold4 by měl jinak dostat do vínku nedávno představený čipset Snapdragon 8+ Gen 1, vylepšené ochranné sklo UTG, prakticky stejnou kapacitu baterie jako předchůdce, vylepšený kloubový mechanismus, díky němuž by neměla být na ohebném displeji tak viditelná rýha, a dostupný bude údajně ve třech barvách. Spolu s „ohýbačkou“ Galaxy Z Flip4 bude podle všeho představen v srpnu nebo září.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.