Zavřít reklamu

Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že příští chytré hodinky Samsungu Galaxy Watch5 budou zahrnovat dva modely: standardní a model Pro. Nyní jsou spekulace u konce, jelikož to potvrdila aplikace Samsung Health.

Aplikace Samsung Health včera dostala beta aktualizaci (verze 6.22.0.069). I když tato beta nepřinesla žádné nové funkce nebo vylepšení designu, přidala podporu pro Galaxy Watch5 a Watch5 Pro. Poslední naděje, že příští řada Galaxy Watch by se mohla skládat i z modelu Classic, tak nyní zhasla. Je nicméně možné, že některé „klasické“ designové prvky převezme standardní model Watch5, protože u modelu Pro se spekuluje o sportovnějším designu.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro by měly disponovat OLED displeji, odolností podle standardu IP, operačním systémem Wear OS a všemi senzory pro sledování kondice. Podle známého leakera bude model Pro postrádat otočnou lunetu, tedy ikonický prvek hodinek Galaxy Watch, měl by se však chlubit prémiovými materiály a hlavně obří baterií. Řada bude velmi pravděpodobně představena v srpnu.

Galaxy Watch4 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.