Zavřít reklamu

Nová verze uživatelského rozhraní One UI pro smartphony a tablety Galaxy se očekává vždy, když Samsung uvede nový vlajkový model. U ohebných zařízení Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4 tak bylo dosud očekáváno, že společnost zvýší číslo verze One UI na 4.1.1, podobně jako se loni společnost rozhodla přejít z verze 3.1 na 3.1.1 u modelů Z Fold3 a Z Flip3. A nyní to máme potvrzené.

Udělal tak zástupce společnosti Samsung, a to prostřednictvím webu TizenHelp, kterému potvrdil číslo verze v příspěvku na fóru v reakci na dotaz týkající se chyby v jedné z aplikací Good Lock. Samsung se jako obvykle nevyjadřuje k novým funkcím, které můžeme v příští aktualizaci One UI očekávat, i když je velká pravděpodobnost, že ve verzi 4.1.1 se zas tolik zásadních změn neodehraje.

Navíc nové funkce, které budou přidány, budou pravděpodobně určeny výhradně pro skládací telefony Samsungu. Běžné smartphony a tablety Galaxy pravděpodobně také nějaké novinky One One UI 4.1.1 dostanou, ale pokud budeme vycházet z loňského vzoru, bude tomu až v následující verzi One UI 5.0, která by měla vyjít spolu s Androidem 13.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.