Zavřít reklamu

Samsung již nějakou dobu spolupracuje s dalšími značkami na uvedení limitovaných edicí svých smartphonů, chytrých hodinek a sluchátek. V poslední době to byly například Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition a Z Flip3 Muzik Tiger Edition nebo Galaxy Watch4 a Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition. Nyní se korejský gigant chystá na domácí trh uvést další speciální edici, tentokrát telefonu Galaxy S22 s motivem právě vydané mobilní hry Diablo Immortal. Kromě toho představil novou speciální edici Galaxy Watch4 s přídomkem Black Yak.

„Limitku“ Galaxy S22 Diablo Immortal Edition uvede na korejský trh mobilní operátor LG Uplus. Prodávat bude pouze 100 kusů, a to formou loterie prostřednictvím svého webu. Ta proběhne 10. června. Kolik bude speciální edice stát, operátor nezveřejnil.

Edice obsahuje příslušenství s motivem hry, včetně speciálně navržené podložky pod myš, smartphonového pouzdra, bezdrátové nabíjecí podložky, mapy a dárkové karty Blizzardu. Samsung údajně plánuje se studiem uvést v budoucnu na trh další limitované edice produktů, které by měly být zaměřeny na generaci MZ a hráče.

Pokud jde o speciální edici Galaxy Watch4 Black Yak, ta se bude v Jižní Koreji (prostřednictvím webu Samsungu) prodávat od 15. června, přičemž 40mm verze bude stát 279 tisíc wonů (zhruba 5 tisíc Kč) a 44mm verze 309 tisíc wonů (přibližně 5 600 Kč). Balení obsahuje ciferník Black Yak, exkluzivní řemínek Black Yak, taštičku a 40% slevový kupón na produkty společnosti.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.