Zavřít reklamu

Před pár dny představil Samsung v Jižní Koreji speciální edici ohebného telefonu Galaxy Z Flip3 s názvem Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition. Zaznamenal s ním obrovský úspěch, protože tato edice se vyprodala během pouhých několika minut.

Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition se dodává s pouzdrem Pikachu Clear Cover, pouzdrem se šňůrkou na krk, klíčenkou s motivem Pikachu, stojanem ve tvaru Pokeballu a několika „pokemoními“ kartičkami. Jeho cena je 1 280 000 wonů (přibližně 23 tisíc Kč), což je o něco více, než za kolik se v zemi prodává standardní Galaxy Z Flip3.

Samsung neprozradil, kolik kusů speciální edice se prodalo. Uvedl nicméně, že zvažuje její uvedení na mezinárodní trhy, jako je USA nebo Evropa. Připomeňme, že korejský smartphonový obr uvedl v minulosti na trh řadu speciálních edic různých zařízení včetně Galaxy Z Fold2 Thom Browne Edition, Galaxy S20+ BTS Edition, Galaxy Watch 4 Maison Kitsune a Galaxy Buds 2 Maison Kitsune, Galaxy Watch 4 Thom Browne Edition, Galaxy S6 Edge Iron Man Edition a Galaxy S7 Edge Injustice Edition.

Související články

Dnes nejčtenější

.