Zavřít reklamu

Jen pár týdnů poté, co Samsung uvedl na scénu speciální edici ohebného telefonu Galaxy Z Flip3 s názvem Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition, představil další. Má název Galaxy Z Flip3 Muzik Tiger Edition a je opět určena bohužel jen pro korejský trh.

Galaxy Z Flip3 Muzik Tiger Edition bude stát 1 280 400 wonů (zhruba 24 300 Kč) a začne se prodávat ode dneška prostřednictvím webu Samsungu a obchodů Galaxy Campus Store, Gmarket a Auction. Nová limitovaná edice je zaměřená na generaci MZ a obsahuje průhledné pouzdro Clear Cover (se dvěma vloženými kartičkami Muzik Tiger), měkké pouzdro s motivem Muzik Tiger, přívěsek na klíče s motivem Muzik Tiger a držák na telefon.

Kromě toho ti, kteří si Galaxy Z Flip3 Muzik Tiger Edition koupí prostřednictvím webu Samsungu, budou mít nárok na roční plán služeb Samsung Care+ zdarma. Připomeňme, že toto je celkově již třetí speciální edice třetího Flipu. První byla ta s názvem Thom Browne Edition (v té byl dostupný i třetí Fold) a zmiňovaná „pokemoní“ edice. Obě měly obrovský úspěch a vyprodaly se během několika minut. Muzik Tiger je pak velice populární značka, více se o ní dozvíte zde.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.