Zavřít reklamu

Samsung přichází se spoluprací s kosmopolitní pařížsko-tokijskou lifestylovou značkou Kitsuné. Společně připraví dvě speciální série nositelných zařízení – Galaxy Watch 4 Maison Kitsuné Edition a Galaxy Buds 2 Maison Kitsuné Edition. V České republice nebude tato speciální edice k prodeji.

V rámci partnerství získají produkty Samsung Galaxy hravou podobu, která je pro značku Maison Kitsuné typická – na hodinkách Galaxy Watch 4 a sluchátkách Galaxy Buds 2 se objeví typické liščí logo. Tím ovšem vliv francouzsko-japonského studia nekončí, nezaměnitelná hravá estetika bude znát v každém detailu od řemínků a ciferníků hodinek až po samotnou podobu sluchátek a jejich pouzdra. Ve spolupráci obou firem vzniklo i nové barevné provedení, béžová verze Moonrock Beige. Dokonale ladí s celkovým pojetím Galaxy a představuje skvělou rovnováhu mezi elegantní a módní vizáží.

Hodinky Galaxy Watch 4 Maison Kitsuné Edition mají řemínek v béžové barvě Moonrock Beige s půvabnými dírkami ve tvaru ikonických lišek a decentními rytými motivy. V základním balení se ovšem nachází i další řemínek v šedém provedení Stardust Gray, též s motivy Maison Kitsuné, takže uživatelé mohou měnit styl podle nálady. Samozřejmě i ve výbavě Galaxy Watch 4 Maison Kitsuné Edition najdeme oblíbené wellness funkce a intuitivní uživatelské rozhraní One UI Watch.

Také sluchátka Galaxy Buds 2 Maison Kitsuné Edition jsou k dispozici v barevném provedení Moonrock Beige, zato pro jejich kožené pouzdro s liščím logem Maison Kitsuné vývojáři zvolili šedou variantu Stardust Gray. Liščí hlavu najdeme i na pravém sluchátku, na levém pak její ocas – celé pojetí symbolizuje výlet ikonické postavičky galaxií jménem Samsung. Uživatelé se mohou těšit na špičkovou kvalitu zvuku, za nímž stojí především dvoupásmové reproduktory, vylepšený systém aktivního tlumení hluku a pohodlné provedení typické pro sluchátka Samsung Galaxy Buds 2.

Partnerství obou společností se však netýká jen zařízení samotných. Uživatelé se mohou těšit i na další zážitky – konkrétně na speciální playlist, který vytvořil hudební label módního studia Kitsuné Musique. Kromě toho si majitelé mohou do svých telefonů nainstalovat exkluzivní grafické téma Maison Kitsuné. K tomu slouží NFC kartička v základním balení obou modelů.

Dnes nejčtenější

.