Zavřít reklamu

V minulých týdnech se hojně spekulovalo o datu představení nových ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Fold 3 a Flip 3. Mělo by se tak stát 3. srpna, alespoň tedy podle uznávaného leakera Maxe Weinbacha. Nyní do éteru pronikla informace o tom, kdy budou uvedeny do prodeje – podle jihokorejské agentury Yonhap News se tak stane 27. srpna.

Na rozdíl od Weinbacha Yonhap News tvrdí, že nové „skládačky“ Samsungu budou představeny o něco později, konkrétně mezi 6–13. srpnem. Agentura potvrdila dřívější spekulace, že spolu s nimi budou uvedeny na scénu další tři zařízení – sluchátka Galaxy Buds 2 a chytré hodinky Galaxy Watch 4 a Watch Active 4.

Kromě toho agentura uvedla, že odhalení telefonu Galaxy S21 FE bylo odloženo na podzim (konec září nebo později). Nová „budgetová vlajková loď“ měla být podle neoficiálních zpráv představena spolu s výše uvedenými zařízeními. Agentura nicméně nepotvrdila spekulace některých jihokorejských médií, že důvodem odložení je nedostatek některých komponent. Podle ní je důvodem to, že Samsung se chce soustředit na propagaci příští generace svých skládacích smartphonů a nerozptylovat pozornost spotřebitelů dalším telefonem.

A ještě jednu informaci agentura přinesla – Samsung podle ní vyvinul „hybridní S Pen“, který má zlepšovat odolnost skla UTG (Ultra-Thin Glass) chránícího displej třetího Foldu.

Související články

Dnes nejčtenější

.