Zavřít reklamu

Samsung by měl v srpnu společně s novými „skládačkami“ Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 a bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds 2 představit také dvoje chytré hodinky Galaxy Watch 4 a Watch Active 4. Ty před pár dny získaly čínskou certifikaci 3C a nyní obdržely další důležitou certifikaci – americkou FCC.

Certifikace FCC odkryla, že Wi-Fi varianta hodinek Galaxy Watch 4 má modelové označení SM-R880, zatímco LTE verze nese modelové číslo SM-R885. Wi-Fi varianta Galaxy Watch Active 4 má modelové označení SM-R870, zatímco LTE verze SM-R875.

Podstatně zajímavější než modelové označení je to, že podle certifikace budou oboje hodinky podporovat jednopásmovou (2,4GHz) Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 5.0, NFC a bezdrátové nabíjení. Jejich LTE varianty pak budou podporovat různá mobilní pásma a volání. Certifikace kromě toho odkryla, že oboje hodinky budou používat baterie od společností ATL a Samsung SDI a že se budou dodávat s bezdrátovou nabíječkou.

Samsung již potvrdil, že všechny jeho budoucí chytré hodinky, včetně Galaxy Watch 4 a Watch Active 4, bude softwarově pohánět nová verze systému WearOS místo tradičního Tizenu. Galaxy Watch 4 a Watch Active 4 by kromě toho měly disponovat kruhovými Super AMOLED displeji, funkcemi měření srdečního tepu, kyslíku v krvi, sledování spánku a detekce pádu, odolností podle standardu IP68 či podporou služby Samsung Pay.

Související články

Dnes nejčtenější