Zavřít reklamu

Galaxy S21 zůstane vlajkovou řadou Samsungu ještě zhruba sedm měsíců, než ji vystřídá řada Galaxy S22, která by měla být představena v lednu roku 2022. Příští „esková“ řada se podle všeho bude skládat též ze tří modelů a nyní do éteru pronikly informace o jejich údajných velikostech displejů.

Podle jednoho zdroje bude mít displej základního modelu Galaxy S22 úhlopříčku 6,1 palců, „pluskového“ modelu 6,5–6,6 palců a modelu Ultra 6,8 palců. Druhý zdroj tvrdí, že obrazovka prvního zmíněného modelu bude měřit 6,06 palců, druhého 6,55 palců a třetího 6,81 palců. Pro připomenutí – současné modely mají velikost 6,2, 6,7 a 6,8 palců, displeje nového základního a „pluskového“ modelu by tedy měly být oproti předchůdcům o něco menší.

Oba zdroje se nicméně shodují v tom, že Galaxy S22 Ultra bude jediným modelem příští vlajkové řady, jehož OLED displej bude disponovat technologií LTPO.

O žádných dalších parametrech displejů se zdroje nezmiňují, nicméně podle dalšího nedávného úniku nebude řada Galaxy S22 zřejmě používat poddisplejový fotoaparát, kterým se bude podle všeho chlubit ohebný telefon Galaxy Z Fold 3.

Související články

Dnes nejčtenější