Zavřít reklamu

Ohebný telefon Galaxy Z Fold 3 bude podle nejnovějšího leaku dostupný ve čtyřech barvách – černé, zelené, stříbrné a krémové. O krémové se dřívější úniky zmiňovaly jako o béžové. Třetí Fold by se tak měl nabízet ve stejném počtu barevných variant jako další chystaná „skládačka“ Samsungu Galaxy Z Flip 3.

Před pár měsíci se v éteru objevily informace, že třetí Fold bude dostupný alespoň ve dvou barvách – černé a zelené. Pozdější leak jej ukázal také ve stříbrné barvě. Uznávaný analytik na poli displejů Ross Young poté informoval, že telefon se bude nabízet ještě v béžové barvě. A nyní potvrdil, že bude skutečně dostupný ve čtyřech barvách s tím, že béžová nebude tak úplně béžová, ale bude mít krémový odstín.

Pro připomenutí – Galaxy Z Fold 2 se nabízí v bronzové a černé barvě (pokud nepočítáme speciální varianty Thom Browne a Aston Martin Racing Edition).

Galaxy Z Fold 3 bude podle dosavadních neoficiálních zpráv disponovat 7,55palcovým hlavním a 6,21palcovým vnějším displejem s podporou 120Hz obnovovací frekvence, čipem Snapdragon 888, alespoň 12 GB operační a minimálně 256 GB interní paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením třikrát 12 MPx, podporou dotykového pera S Pen, poddisplejovým fotoaparátem, certifikací IP pro odolnost proti vodě a prachu a baterií s kapacitou 4380 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W.

Obě nové „ohýbačky“ by měl Samsung představit v srpnu, přičemž existuje šance, že tak učiní již příští měsíc.

Související články

Dnes nejčtenější

.