Zavřít reklamu

Chystaný ohebný telefon Samsungu Galaxy Z Flip 3 bude dostupný „pouze“ ve čtyřech barvách, nikoli v osmi, jak uváděly některé poslední úniky. Podle uznávaného leakera Ice universe se smartphone bude nabízet konkrétně v černém, zeleném, světle fialovém a béžovém barevném provedení.

Galaxy Z Flip 3 nedávno unikl na propagačních snímcích, které jej ukazovaly právě ve výše zmíněných barvách. Telefon podle nich dostane do vínku dvojitý fotoaparát, větší vnější displej nebo hranatější tvar než jeho předchůdce.

Podle aktuálních neoficiálních informací bude véčková „skládačka“ disponovat Dynamic AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,7 palců, podporou obnovovací frekvence 120 Hz, „superodolným“ ochranným sklem Gorilla Glass Victus, kruhovým výřezem uprostřed a oproti předchůdci tenčími rámečky, čipsetem Snapdragon 888 nebo Snapdragon 870, 8 GB operační a 128 nebo 256 GB interní paměti, zvýšenou odolností podle blíže nespecifikovaného standardu IP, baterií s kapacitou 3900 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W a softwarově podle všeho poběží na Androidu 11 a uživatelské nadstavbě One UI 3.5.

Galaxy Z Flip 3 by měl být spolu s dalším skládacím smartphonem Samsungu Galaxy Z Fold 3 představen v srpnu.

Související články

Dnes nejčtenější