Zavřít reklamu

Samsung by měl v srpnu spolu s novými ohebnými telefony Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 a chytrými hodinkami Galaxy Watch 4 a Watch Active 4 uvést na scénu i nová plně bezdrátová sluchátka, která mají být nástupci Galaxy Buds+. Nyní indonéský telekomunikační úřad potvrdil, že se budou nazývat Galaxy Buds 2, jak se předtím spekulovalo, přičemž jejich modelové označení je SM-R177.

Úřad ve svých dokumentech neuvádí žádné specifikace Galaxy Buds 2, podle neoficiálních zpráv však do vínku dostanou podobný design jako Galaxy Buds+, Bluetooth 5.0 LE s podporou audiokodeku AAC, odolnost vůči vodě a potu podle standardu IP, infračervený senzor pro detekci nošení, dva mikrofony (vnitřní a vnější), podporu připojení více zařízení (tato funkce by měla být kompatibilní i se zařízeními jiných značek než Samsung) a oproti Galaxy Buds+ prý nabídnou lepší zvukovou kvalitu a izolaci hluku.

Každé sluchátko by mělo mít baterii s kapacitou 60 mAh a nabíjecí pouzdro 500mAh baterii, takže výdrž možná nebude tak dobrá jako u Galaxy Buds+, jež měla větší baterie.

Sluchátka Galaxy Buds 2 by měla být dostupná minimálně ve čtyřech barvách – černé, bílé, fialové a zelené a prodávat se údajně budou za méně než 100 dolarů (zhruba 2 100 korun).

Související články

Dnes nejčtenější

.