Zavřít reklamu

Samsung se stal první androidovou značkou smartphonů na světě, která vypustila do světa březnový bezpečnostní patch. Update s ním dostaly jako první ještě v únoru telefony řad Galaxy Note 10 a S10 a od té doby dorazil na různé další smartphony a tablety technologického obra, včetně modelů řad Galaxy S20 a Note 20, jeho prvního skládacího smartphonu, telefonu Galaxy A8 (2018) a vlajkových tabletů Galaxy Tab S7 a S7+. Jeho nejnovějším adresátem je Galaxy Z Fold 2.

Aktualizace nese firmwarovou verzi F9160ZCS1DUC1 a v tuto chvíli ji dostávají uživatelé v Číně. Do dalších koutů světa by se měla rozšířit v následujících dnech. Součástí updatu je vylepšení stability zařízení a oprava blíže nespecifikovaných bugů. Březnová bezpečnostní záplata kromě vulnerabilit, které opravil sám Google, řeší 19 exploitů nalezených v zařízeních Galaxy (z toho se tři týkají čipsetu Exynos 990).

Galaxy Z Fold 2 byl na trh uveden loni v srpnu s Androidem 10 a uživatelskou nadstavbou One UI 2 a od té doby pravidelně dostává měsíční bezpečnostní aktualizace. Před dvěma měsíci obdržel update s One UI 3.0 a v únoru nejnovější verzi nadstavby.

Související články

Dnes nejčtenější

.