Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání updatu s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 na další zařízení – jeho nejnovějšími adresáty jsou telefony předloňské vlajkové řady Galaxy Note 10. Součástí aktualizace je nový – březnový – bezpečnostní patch.

V tuto chvíli aktualizaci dostávají uživatelé v Německu, ale jako u předchozích updatů by se měla v brzké době – v příštích dnech či týdnech – rozšířit do dalších zemí světa. Update nese firmwarovou verzi N970FXXU6FUBD (Galaxy Note 10) a N975FXXU6FUBD (Galaxy Note 10+) a má velikost přes 1 GB.

Update přináší technologii blockchain využívající aplikaci na přenos dat Private Share, funkci pro šetření oči Eye Comfort Shield, možnost odstranit z fotografií údaje o poloze při jejich sdílení, automatické přepínání sluchátek Galaxy Buds mezi kompatibilními zařízeními Galaxy nebo drobné změny v uživatelském rozhraní. Kromě toho Samsung v poznámkách k vydání uvádí, že vylepšil výkon fotoaparátu.

Aktualizaci s nejnovější verzí One UI již v minulých dnech a týdnech obdržely telefony řad Galaxy S20 a Note 20, skládací smartphony Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 5G a Galaxy Z Fold 2, telefon Galaxy S20 FE a tablety řady Galaxy Tab S7.

Související články

Dnes nejčtenější

.