Zavřít reklamu

Loni dostala vlajková řada Googlu Pixel 4 „cool“ funkci aplikace Google Duo s názvem auto-framing, která se později rozšířila i na další Pixely. Jak informuje web SamMobile, nyní ji podle všeho začala dostávat i současná vlajková řada Samsungu Galaxy S20.

Pokud nevíte, o co jde – funkce slouží k tomu, aby během videohovoru udržela uživatele v záběru, a to tím, že zazoomuje na jeho obličej, když se vzdálí od telefonu (dokud zůstane v zorném poli kamery). Kamera uživatele také sleduje, pokud se přesunuje z místa na místo.

Když se auto auto-framing aktivuje, aplikace se automaticky přepne do širokoúhlého režimu. Nefunguje, když je zapnutý zadní fotoaparát.

Funkce je v tuto chvíli omezena pouze na Galaxy S20, Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra. Jiné vlajkové modely Samsungu, jako je Galaxy Note 20, Galaxy Z Flip nebo Galaxy Z Fold 2, ji nepodporují, je však možné, že na ně zanedlouho dorazí. Web SamMobile ovšem v této souvislosti jedním dechem dodává, že funkce má být exkluzivní pro telefony Pixel a že neví, jestli bylo její vydání na smartphony Samsungu úmyslné.

Dnes nejčtenější

.