Zavřít reklamu

Samsung začal do prodeje uvádět novou barevnou variantu tabletové řady Galaxy Tab S7. Jedná se o barvu Phantom Navy, což je „v překladu“ tmavě modrá. Wi-Fi verze modelu Galaxy Tab S7+ také podle všeho dostává novou paměťovou variantu – s 512 GB. Ta však na oficiální stránce Samsungu zatím nefiguruje, objevila se pouze na seznamu kompatibility příslušenství klávesnice Bookcover Keyboard pro Galaxy Tab S7+.

V této chvíli jsou nové varianty podle všeho dostupné jen v Německu, lze však předpokládat, že se v příštích týdnech rozšíří na více trhů.

Jen pro připomenutí – Galaxy Tab S7 i Galaxy Tab S7+ dostaly do vínku čipset Snapdragon 865+, displeje s podporou 120Hz obnovovací frekvence, duální fotoaparát s rozlišením 13 a 5 MPx, 8MPx přední kamerku, 6 a 8 GB operační paměti a 128, 256 a 512 GB vnitřní paměti, čtečku otisků prstů, stereo reproduktory, Wi-Fi 6 a podporu rychlého nabíjení s výkonem 45 W. Na trh loni dorazily s Androidem 10 a nadstavbou One UI 2.5, před nedávnem ale začaly dostávat aktualizaci na Android 11 a One UI 3.1.

Standardní model má obrazovku typu LCD s velikostí 11 palců, „pluskový“ nabízí Super AMOLED displej s úhlopříčkou 12,4 palců. Rozdíl je i ve velikosti baterie – první zmíněný disponuje kapacitou 8000 mAh, druhý 10090 mAh. Připomeňme ještě, že dosud byly dostupné ve třech barvách – černé, bronzové a stříbrné.

Související články

Dnes nejčtenější

.