Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat update s uživatelskou nadstavbou nadstavbou One UI 3.1 na další zařízení – telefony řady Galaxy S10. V tuto chvíli jej dostávají uživatelé v Evropě.

Nová aktualizace je nyní konkrétně distribuována ve Švýcarsku, ale jako u minulých updatů by měla v brzké době – maximálně v řádech týdnů – dorazit do dalších zemí světa. Pro upřesnění – v tuto chvíli je dostupná jen pro „pluskovou“ variantu Galaxy S10, ale na Galaxy S10 a Galaxy S10e by měla zamířit co nevidět. Update nese firmwarovou verzi G97xFXXU9FUBD.

Aktualizace přináší vylepšené uživatelské rozhraní, podporu pro bezdrátový DeX a jeho součástí by měl být nový – březnový – bezpečnostní patch, který již včera dostaly Galaxy Fold a telefony řady Galaxy Note 10. Jaké zranitelnosti nová záplata opravuje, Samsung z bezpečnostních důvodů zatím nezveřejnil, měl by tak učinit během následujících dnů či týdnů.

Technologický obr update s nejnovější verzí One UI vydal v krátké době již na řadu zařízení, včetně telefonů řad Galaxy S20, Note 20 a Note 10, skládacích smartphonů Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Fold 2 a Galaxy Fold, „budgetové vlajkové lodě“ Galaxy S20 FE a tabletů řady Galaxy Tab S7.

Související články

Dnes nejčtenější

.