Zavřít reklamu

Minulý týden jsme vás na stránkách Samsungmagazine.eu informovali o tom, že společnost Samsung začíná postupně distribuovat operační systém Android 11 s grafickou nadstavbou One UI 3.0 mezi majitele svých smartphonů produktové řady Galaxy S20. Zatímco zpočátku se dlouho očekávané aktualizace softwaru dočkalo jen pár uživatelů ve vybraných regionech, nyní se podle všeho začíná Android 11 s One UI 3.0 konečně šířit do celého světa.

Uživatelé po celém světě začínají postupně hlásit, že se i oni konečně dočkali aktualizace formou over-the-air – výjimkou nejsou ani zákazníci operátora T-Mobile na území Spojených států. V průběhu minulého týdne se zmíněné aktualizace dočkala takřka hrstka majitelů smartphonů produktové řady Samsung Galaxy S20 – mezi prvními byli například zákazníci zámořského operátora Verizon. Od počátku tohoto týdne je již nejnovější aktualizace k dispozici prakticky napříč celým světem – od Indie a Vietnamu až po Izrael, Pákistán, Turecko nebo Ukrajinu. Mezi prvními vždy přijdou na řadu regiony, ve kterých byl dříve spuštěn beta testovací program pro grafickou nadstavbu One UI 3.0.

Nadstavba One UI 3.0 přináší řadu novinek, jako jsou třeba nové možnosti práce s domovskou obrazovkou, přehlednější Stavový panel, vylepšené widgety always on displeje, lepší možnosti nastavení klávesnice nebo třeba lepší možnosti práce s internetem. Ještě tento měsíc by se aktualizace měli dočkat majitelé smartphonů produktové řady Galaxy S20, počátkem příštího roku by měly přijít na řadu modely Galaxy S10 a Galaxy Fold, na jaře pak smartphony Samsung střední třídy.

Dnes nejčtenější

.