Zavřít reklamu

Samsung začal minulý týden vydávat update s únorovým bezpečnostním patchem. Jako první zamířil na telefony řady Galaxy S20 v několika zemích Evropy a nyní se dostává i do USA. Kromě toho zde jihokorejský technologický obr začal s distribucí nového patche na smartphony řady Galaxy Note 20.

Jako vždy by se měla nová aktualizace brzy – v řádu dní – rozšířit do dalších zemí světa, tedy i na starý kontinent. Samsung zatím neodhalil, jaké chyby únorová bezpečnostní záplata opravuje, ale měl by tak učinit v následujících dnech, maximálně týdnech, až dorazí na více telefonů Galaxy.

Nové updaty pro řady Galaxy S20 a Galaxy Note 20 v USA nesou firmwarové verze G98xU1UES1CUA2, resp. N98xU1UES1CUA1. Model Galaxy S20 Ultra v tuto chvíli podle všeho zůstává pozadu, ale brzy by měl zpoždění dohnat.

Pokud se v tuto chvíli nacházíte v USA, můžete si dostupnost nové aktualizace zkontrolovat známým způsobem, tedy otevřením menu Nastavení, vybráním možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.