Zavřít reklamu

Samsung pokračuje v rychlém vydávání updatu s únorovým bezpečnostním patchem. Nově jej začaly dostávat předloňské smartphony Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+. V tuto chvíli je dostupný převážně v zemích Středního východu.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi N97xFXXS6EUB2 a kromě únorové bezpečnostní záplaty podle všeho nepřináší žádné nové funkce. Momentálně jej dostávají uživatelé zemí Středního východu a Jižní Afriky, ale jako vždy by se měl v brzké době – v řádu maximálně týdnů – rozšířit do dalších zemí světa.

Nejnovější bezpečnostní patch opravil kromě jiného vulnerability, které umožňovaly útoky typu MITM, nebo exploit projevující se formou chyby služby zodpovídající za spouštění wallpaperů, která umožňovala útoky typu DDoS. Vedle toho byla opravena zranitelnost v aplikaci Samsung Email, která útočníkům umožňovala získat do ní přístup a tajně sledovat komunikaci mezi klientem a poskytovatelem. Žádnou z těchto ani jinou chybu Samsung neoznačil jako kriticky nebezpečnou.

Aktualizaci s únorovým bezpečnostním patchem již obdržely telefony řad Galaxy S21, S20, S9 a Note 20 nebo telefony Galaxy S20 FE a Note 10 Lite.

Související články

Dnes nejčtenější

.